Vilkų Žiema 2

Viskas apie Vilkų Žiemą

Vilkų Žiema 2

Standartinė mahogan » 2013 10 24, 09:08

Sveiki. Labai džiaugiuosi, kad šiais metais ir vėl vyks vilkų žiema, būtent tuo metu, kai visi nostalgiškai prisimena ir pasiilgasta vasaros festivalių. Nuostabu!

Tačiau priežastis dėl kurios rašau - atlikėjai.
Kaip didžiulis defo megėjas nudžiugau, kad pirmoji grupė iš death metal fronto. Tačiau paklausęs įrašų žiauriai nusivyliau, kad ko gero vienintelis defo atstovas Vilkų Žiemoje - labai jau silpnas, už kurį geriau būtų (o turbūt ir pigiau), kad ir vietiniai Paralytic ar Exile into Suffery. Panašu, kad čia ne mano vieno tokia nuomonė. O juk gerų defo grupių yra visai nemažai ir aplinkinėse šalyse (kad ir Katalepsy, Rusija).
Gods Tower kiek geriau, bet... ir vėl jie? Gal šiuo klausimu tik aš toks vienas, linkęs manyti, kad jų vietą geriau būtų užpildęs kažkas naujo.
Na o galiausiai Saturnus - tikrai nuostabus pasirinkimas! Ačiū!

Žinau, kad mano nuomonė mažai ką reiškia, bet vis tiek nusprendžiau parašyti.
mahogan

Re: Vilkų Žiema 2

Standartinė Daividas » 2013 10 31, 22:06

Nenuvertink PUNGENT STENCH, tai pasaulinė grupė, gyvai užkurs pirtį taip, kad mažai nepasirodys ;)
GODS TOWER taip pat turės ką parodyt.
LT grupių ir tip prisižiūrime sočiai...
Dėl grupių, visos jos atvyksta specialiai šiam renginiui, nėra šiaip pro šalį vykstančių... Šventę darome, kad visiems būtų įdomu ir patogu, nes kiek galima tų antradienio koncertų? :)
Nenukabink nosies, viskas bus ok, galų gale tai tik 2-as VŽ, duok jam laiko paaukti truputį ;)
Vartotojo avataras
Daividas

Grįžti į Vilkų Žiema